Refine search

Michelin

Шини Michelin

Історія провідного виробника шин - промислового гіганта Michelin почалася в 1830 році. Саме тоді дід братів Мішлен, Аристіт Барб'є, побудував невелику фабрику в провінції Клермон-Ферран.

У 1891 велосипедист, який використовував пневматичні шини Michelin, отримав впевнену перемогу у веломарафоні за маршрутом Париж - Брест - Париж.Вже через два роки 10 тис. власників велосипедів віддали перевагу шинам Michelin. З цієї події починається більш ніж столітня історія компанії, позначена багатьма новаціями у технології шинного виробництва,конструкції шин, а також величезною кількістю спортивних перемог, отриманих автогонщиками на шинах Michelin.

Сьогодні група Michelin має торгові представництва в більш ніж 170 країнах. Загальна кількість співробітників досягло 120 тис. чоловік, що працюють на 69 виробничих підприємствах у 15 країнах світу. Загальний обсяг складає більше 63 млрд. французьких франків. Науково-дослідна діяльність Величезний науковий потенціал Michelin, який дозволяє компанії бути завжди на вістрі технічного прогресу, зосереджений у п'яти дослідницьких та конструкторських центрах, розміщених у Франції,Японії та США.У тестуванні нових розробок задіяно п'ять випробувальних центрів у Іспанії, Франції та США. Виробнича програма компанії Michelin становить більше 500 виробів. Кожен день виробляється понад 655 000 шин.

Торговій марці Michelin також належать інші торгові марки, зокрема, такі як Kleber, Riken, Tyremaster, Goodrich, Taurus.

Шини Michelin рахуються як одні з кращих шин в світі. Комфорт, надійність, економія пального, високий рівень екологічної безпеки, довговічність - це все відноситься до шин Michelin.

Купити шини Michelin достатньо один раз, щоб забути про проблеми з колесами та переконатися в комфорті та надійності шин.

Michelin робить найвитриваліші шини для легковантажних авто; літні - Michelin Agilis+, зимові Michelin Agilis Alpin.

Найкращі зимові моделі: Michelin Pilot Alpin PA4, Michelin Latitude Alpin LA2, Michelin Alpin A4, також ознайомтесь з новинкою 2014 року Michelin Alpin 5!

Надійні літні шини: Michelin Energy Saver+, Michelin Primacy 3.

Купити шини Michelin ви можете в нашому інтернет магазині за низькимим цінами та доставкою по Україні.

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16