Refine search

Gislaved

Шини Gislaved (Гіславед)

Історія шин Gislaved(Гіславед) бере початок в 1893 році, коли двоє братів - Карл і Вільгельм Джіслоу - заснували невелике підприємство, чиїм профілем було виробництво гуми. Незабаром, однак, зрозумівши, які можливості відкриває каучукова продукція для автопромисла, засновники Gislaved переключили увагу безпосередньо на шини, таким чином перепрофілювати в виробника спочатку велосипедних, а пізніше і автомобільних покришок. Початок виробництва всім відомої нині продукції фірми - 1905 рік, тоді з заводу в маленькому містечку на півдні Швеції зійшла перша справжня автошина. За спиною Gislaved коштує чимало гучних успіхів і досягнень у світі шинної індустрії. Компанія стала першою, що зробила новаторські на той момент радіальні шини зі сталевою кордової конструкцією. Будучи першопроходцем шинного справи у себе на батьківщині, бренд зміцнював позиції за рахунок вигідних угод з такими всесвітньо відомими торговими марками, як, наприклад, Volvo - останні, ознайомившись з розробками шведських майстрів, офіційно прийняли рішення в якості первинної комплектації оснащувати покришками Gislaved свої автомобілі.

З 1992 року Gislaved перебралася в обширну сім'ю мережі Continental, де тепер також складаються такі відомі бренди, як Barum, Uniroyal або Semperit. Таким чином за якість дочірнього бренду відповідає найбільший в Європі і шановний шинний концерн. Будучи «шведами» за природою походження, шини Gislaved з усією належною нордичної стійкістю виносять арктичні морози, глибокий сніг і інше, чим славляться північні регіони в холодний період року.

Зимовий модельний ряд бренду представлений безліччю, як вже добре зарекомендували себе, так і порівняно нових і інтригуючих назв на зразок Gislaved EuroFrost 5 або Gislaved NordFrost 5. Назви цих шин говорять самі за себе, маючи на увазі «заточенность» протектора або під європейський клімат (серія EuroFrost), або під скандинавський шквал (NordFrost). У першому випадку, купуючи ці покришки, водій отримує незвичайну довговічність гуми і відмінну «вліпаемость» в покриття завдяки ретельно отламелірованному протектору фрикційного типу. У другому випадку гарантується переносимість самих лютих умов, коли вже насилу представляється безпечний рух без шипів.

Gislaved NordFrost 5 - справжні «скандинави», створені за мотивами підкорила всілякі рейтинги моделі NordFrost 3 і покликані підкорювати засніжене-захололі простори, не дозволяючи колесам ковзати там, де може зачепитися прогресивний «діамантовий» шип останнього покоління.

Шини Gislaved для вітчизняного покупця відомі насамперед як елітна гума розряду «на холоду». Інженери шведської компанії тестують свій продукт на засніжених полігонах, в умовах самої що ні на є нещадної зими, звідси і специфічний ухил моделей бренду в «снігоочисну» і анти-ожеледно тематику. Інакше не скажеш, поглянувши на вищевказані моделі. Тим не менш, не снігом єдиному - чимало цікавого умільці Gislaved пропонують і для любителів комфортабельній річної їзди. Забезпечити її, судячи з усього, покликані цього літа дві новинки.

Найпопулярніша літня модель - Gislaved Ultra Speed, шини зі спортивним ухилом, стійкі до наслідків агресивного маневрування і різких кермових команд. Завдяки підвищеній жорсткості профілю, протектор менш схильний передчасного зносу. Очевидно, що одним із пріоритетних завдань, що стали перед інженерами компанії в проектуванні своїх новинок, було продовження ресурсу шин, що, вдалося на славу.

Сьогоднішній асортимент шин Gislaved налічує величезне безліч найменувань і охоплює практично всі сфери авто-і велотранспорту і спец.технікі - від покришок для велосипедів і легкових автомобілів до гуми до великогабаритним індустріальним і сільгосп машин. Купуючи їх, будьте впевнені в обгрунтованості шведського підходу до поставленого завдання.

1 2 3 4 5 6