Refine search

Goodyear

Шини Goodyear (Гудйеар)

Історія компанії Goodyear:

1898. Компанія Goodyear заснована Френком А. Сейберлінг і займає свій перший будинок:фабрику солом'яного (тарного) картону на берегах річки Літтл Куйахога Рівер (Little Cuyahoga River) в східному Акроні,штат Огайо - компанія робить накладки для кінських підков,шини для велосипедів та екіпажів,ущільнювальні кільця для консервування,пожежні шланги та інші гумові вироби. Перша сума, виплачена службовцям - 217,86 дол США. Обсяг продажів в перший місяць - 8 246 дол США.

1901 Торгова марка Wingfoot вперше використовується в рекламі газети Saturday Evening Post.Співзасновник Goodyear і завідувач відділом продажів Френк Сейберлінг пропонує молодому Генрі Форду шини для його нового гоночного автомобіля,щоб допомогти Форду почати брати участь в гонках і тоді шини Goodyear вперше з'являються в автоперегонах.

1903 П. В. Лічфільд отримує патент на першу безкамерну автомобільну шину.

1913 Проводиться перша конвеєрна стрічка компанії Goodyear.

1921 Rut-Proof шин - перша позашляхова шина.

1926 Обсяг продажів перевищив 230 тис. дол США і Goodyear стає найбільшою в світі компанією з виробництва шин і гуми.

1927 Завод в Вулверхамтоне (Вулверхемптон), Англія, стає першим виробництвом Goodyear в Європі.Перший всепогодний малюнок протектора з ребрами (у легкових шин).

1934 Goodyear представляє шини для землерийних машин.Goodyear розробляє першу шиповану зимову шину.

1935 Goodyear набуває в повне володіння Kelly Springfield Tire Company в якості "дочірньої" компанії.

1937 Компанією Goodyear зібрана і випробувана перша американська шина з синтетичного каучуку - дослідники фірми будуть удосконалювати синтетичний матеріал,щоб зробити його практично ідентичним натуральному каучуку, в рамках допомоги військовій економіці.

1947 Починаються нагородження Goodyear за охорону природи.Goodyear розробляє перші шини з нейлону.Хімічний завод Goodyear на Ніагарському водоспаді починає своє виробництво.

1964 Крейг Брідлі на надшвидкісному боліді "Дух Америки" на шинах Goodyear стає першою людиною, який перевищив 600 миль / год на Солоному озері в місті Бонневілль, штат Юта.Goodyear представляє Memory Belt (стрічковий конвеєр з пам'яттю);конвеєр автоматично направляє упаковані вироби до місця призначення,використовуючи закодовану інформацію, що зберігається в його матриці.

1970 Перші шини на Місяці - Корабель Apollo 14 `и MET (Модульна обладнання Transporter - перевізник модульного обладнання) був взутий у шини Goodyear XLT.Відкривається Технічний центр в Люксембурзі.Хімічне відділення Goodyear,найбільший у світі виробник синтетичного каучуку,стає провідним виробником полібутадіенового каучуку.

1971 Goodyear оснащує гігантські землерийні машини найбільшими в світі шинами висотою 11,5 футів і вагою 7000 фунтів кожна.Goodyear в аерокосмічному напрямі розробляє композиційні ротори дискових гальм.Ця вперше застосована на літаках технологія згодом буде використовуватися у Формулі-1 на найшвидших гоночних автомобілях світу.

1977 Goodyear представляє першу всесезонну радіальну шину - Tiempo.

1981 Goodyear представляє своє нове сімейство високошвидкісних шин Eagle в Дайтоні.За новаторство і великі успіхи в ліквідації шкідливих відходів Goodyear отримує нагороду від Білого Дому як компанія,що сприяє охороні навколишнього середовища.Goodyear представляє Versigard - новий гумовий покрівельний матеріал.

1983 Goodyear робить свою тримільярдну шину. Відкривається Технічний Центр в Акроні.

1987 Goodyear представляє першу високошвидкісну шину ZR-S категорії швидкості Z,яка означає,що шина призначена для експлуатації на швидкостях вище 149 миль/годину.

1988 Goodyear розробляє SIBR - синтетичний каучук, що підвищує термостійкість високошвидкісних шин Eagle для міських автомобілів і Eagle для гоночних автомобілів.Goodyear робить першим авіаційним шину з асиметричним малюнком протектора для винищувача F-15 військово-повітряних сил США і виробляє замовні шини для атакуючого бомбардувальника A-12 військово-морського флоту США і для комерційного авіалайнера Макдоннелл Дуглас МД-11 (McDonnell Douglas MD-11).

1992 Goodyear представляє шину Aquatred з унікальним акваканалом з глибоких канавок.Ця шина встановлює нові стандарти для зчеплення на мокрій дорозі й міняє враження водіїв про нові шини - вона отримує найбільшу кількість нагород за всю історію промисловості.Goodyear представляє першу в світі безпечну шину для комплектування нових автомобілів "Корветт" - навіть після повної втрати внутрішнього тиску, на шині Goodyear GS-C EMT (Extended Mobility Tire - шина продовженої мобільності) можна проїхати 50 миль на швидкості до 55 миль / год.

1993 Goodyear відкриває свій перший шинний магазин в Пекіні і стає першою західною компанією в Китаї.

1995 Goodyear купує контрольний пакет акцій компанії TC Debica, провідного виробника легкових шин у Польщі. Goodyear проводить першу металлокордну легкову шину на своєму заводі Дальян в Китаї,75-відсотків акцій якого належать Goodyear.

1998 Goodyear підписує угоду про створення спільного підприємства з компанією Sava групи Крань(Словенія) на поставку транспортних шлангів,пневматичних ресор і деталей трансмісії на європейські ринки.

1999 Goodyear укладає глобальний союз з капіталом 1 млрд дол США з компанією Sumitomo Rubber Industries ТОВ. Ця міра відновлює статус Goodyear як найбільшої у світі шинної компанії. Союз з Sumitomo,що дає Goodyear права на торговельну марку шин Dunlop в більшій частині світу, привів до створення шести спільних підприємств в Європі, Японії та Північній Америці. У зв'язку з додаванням європейських підприємств Dunlop і безперервної експансією Goodyear на схід і в Африку компанія відкриває два регіональні відділення в Європі - для Європейського Союзу та східної Європи, для Африки і Близького Сходу. Останнє відділення особливо орієнтовано на нещодавно придбані компанії і розвиток підприємств у Польщі, Словенії та Південній Африці.

2000 Стає найбільшим у світі постачальником сервісних послуг для вантажних шин, створивши спільне підприємство з Treadco. Укладено угоду з Michelin про спільну роботу з об'єднання кращих досягнень її системи Pax і технології виготовлення безпечних шин продовженої мобільності Goodyear. Спільне підприємство на умовах 50/50 включає в себе угоди про дослідження та розробки, ліцензування патентів кожної компанії і створення глобальної сервісної мережі для автомобілів автопарку. Компанія Goodyear представила новітню шину Aquatred 3 з популярного асортименту шин Aquatred. Нова шина має підвищене зчеплення на мокрій і сухій поверхні, поліпшену керованість, комфортабельність їзди і зносостійкість протектора в порівнянні з її попередницею.

2005 Goodyear представляє RunOnFlat - шину,яка продовжує функціонувати після проколу.

2006 Goodyear представляє Hydragrip - шину,яка створена для мокрих доріг, і при цьому зберігає свої функціональні можливості на дорозі із сухим покриттям.

2008 Goodyear Tire & Rubber Company була визнана однією з найбільш шанованих компаній Америки з Reputation Institute (RI) і журналу Forbes. Також у цьому році Goodyear представляє унікальну шину OptiGrip в якій застосовано технологію SmartWear що по мірі зношування на протекторі появляється новий шар і утворюються нові канавки. Унікальне поєднання двох спеціально розроблених шарів протектора забезпечує високі зчіпні властивості шини з поверхнею на мокрому дорожньому покритті.

2009 Goodyear оголосила,що вона закриє свій шинний завод у Філіпінах в рамках стратегії за рішенням неконкурентоспроможних виробничих потужностей у світовому масштабі. Копанія Goodyear випускає шину EfficientGrip-оптимальний вибір для економії пального та високих показників безпеки.

Найпопулярніші літні моделі: Goodyear Duragrip, Goodyear Optigrip, Goodyear Efficientgrip, Goodyear Excellence;

Найпопулярніші зимові моделі: Goodyear Ultra Grip 9, Goodyear Ultra Grip 8, Goodyear Ultra Grip Extreme, Goodyear Ultra Grip 7+, Goodyear Ultra Grip Ice+;

Найпопулярніша всесезонна модель: Goodyear Wrangler HP (All Weather).

Найпопулярніша зимова модель для позашляховиків: Goodyear Ultra Grip SUV.

Шини Goodyear рахуються як одні з кращих шин в світі. Комфорт, надійність, економія пального, високий рівень екологічної безпеки, довговічність-це все відноситься до шин Goodyear.

Купити шини Goodyear ви можете просто зателефонувавши до нас або оформивши замовлення на сайті.

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16