Refine search

Bridgestone

Бренд Bridgestone (Бріджстоун)

Головний офіс корпорації Bridgestone (Бріджстоун) знаходиться в Токіо (Японія),а продаж її продукції здійснюється практично всюди де користуються автотранспортом.

Будучи одним з лідерів на світовому шинному ринку, легендарний бренд Bridgestone, шини з чиєї позначкою на боковині сьогодні продаються колосальними обсягами, таїть за собою могутню імперію, проробивши плідний шлях, що дозволяє покупцеві судити про якість шин Bridgestone. Не випадково ж концепцією, вкладеної колись батьком-засновником фірми, стала філософія «служіння суспільству товарами найвищої якості» ... Епоха Bridgestone почалася в 1930 році. Цілком можливо, що, якщо б увагу її майбутнього засновника, молодого енергійного підприємця Шоджіро Ішібаші, не привернула область шинних технологій, сьогодні ми б не знали про Bridgestone, як про найбільшого розробника шин в Японії, не кажучи про можливість існування бренду взагалі. Як і багато компаній, зобов'язані своєю назвою імені або ініціалами засновника, новий шинний виробник не став винятком - «Bridgestone» є перекладом «Ішібаші» і означає «кам'яний міст». Не лише міцна, рішуча назва, але і в першу чергу підприємницька жилка Шоджіро Ішібаші проклали його компанії дорогу на світову арену. Після деякого затишшя у зв'язку із замовленнями на військові потреби, 50-ті роки для організації пройшли плідно та насичено - саме тоді тимчасово перейменована компанія знову стала зватися звичною назвою, що разом з тим символізувало повернення до підкорення шинної індустрії.

У 53-му доходи від продажів продукції склали 10 мільярдів ієн в рік - показник миттю вивів Bridgestone (Бріджстоун) на перше місце серед інших виробників автогуми в Японії.Відкрився завод в Малайзії став першим виходом японських фахівців на міжнародну арену і вже незабаром діяльність Bridgestone «перелетіла» океан - в США було сформовано підприємство гіганта «країни де сходить сонце», а сімдесят другий став роком відкриття компанії в західній Європі.

Знаменними подіями наповнені 80-90-ті роки,коли Bridgestone взяли за мету ні на крок не відставати від наукових досягнень часу. Це вони раніше всіх у себе на батьківщині випустили зимову шину-«липучку», вони ж вклали чимало сил у те, щоб добитися зниження опору коченню, науково ставши ідейними натхненниками і для європейських розробників, які перейняли досвід японських колег-новаторів.

Найкращі зимові шини Bridgestone: Bridgestone Blizzak DM-V1 - які є найкращими шинами у світі, також Bridgestone Blizzak VRX, Bridgestone Blizzak Revo GZ.
Найкращі літні шини Bridgestone: Bridgestone Turanza T001, Bridgestone Potenza S001.

Також пропонуємо продаж рідкісних, ексклюзивних шин Бріджстоун під замовлення, а також мотошини !

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16