Оплата та доставка

ДОСТАВКА

При купівлі комплекту шин, доставка шин по Україні здійснюється на відділення транспортної компанії Ін-тайм, Нова пошта та іншими транспортними компаніями всього за 1-3 робочих дні. Вартість доставки оплачує клієнт. При готівковому розрахунку клієнт додатково оплачує доставку грошей назад (2% від загальної суми).

Усі відправлення здійснюються із відділення транспортної компанії м. Львів. Відправлення шин здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00, в суботу - з 10.00 до 13.00. Ви зможете забрати свій товар на відділенні транспортної компанії пред'явивши номер декларації (висилається sms повідомленням) та документ, який посвідчує особу на якого оформлене замовлення. Товар на відділенні транспортної компанії зберігається протягом 5 робочих днів, після чого повертається відправнику або нараховується пеня.
Важливо: Обов'язково огляньте товар на пошкодження перед отриманням на складі транспортної компанії.

Переглянути список відділеннь ІНТАЙМ.

Переглянути список відділень НОВА ПОШТА.


ОПЛАТА

При купівлі шин, де оплата здійснюється готівковим розрахунком, клієнт додатково оплачує доставку грошей назад, яка складає 2% від суми замовлення.
Оплата шин може здійснюватися на складі транспортної компанії, через термінал ПриватБанку, Приват24 або на сервісі шиномонтажу у Львові.

*при замовленні товару на суму більше 5 тисяч гривень, або замовленні рідкісних, ексклюзивних шин, інтернет-магазин "Кулко" залишає за собою право брати часткову передплату.Замовлення опрацьовуються протягом кількох годин, після чого менеджер зателефонує Вам для уточнення наявності, ціни товару та уточнення відділення транспортної компанії у Вашому місті.

Купити шини у м.Львові можна за адресою: м.Львів вул.Промислова (кінцева трамваю №6), або замовити шини на сервіс шиномонтажу (адреси) і встановити їх.