Refine search

Continental

Бренд Continental (Контіненталь)

Німецький концерн Continental (Контіненталь) - це один з найвизначніших виробників шин у світі.

Почавши,як порівняно невелике підприємство по виготовленню різного роду гумових виробів,за кілька десятків років компанія вибилася в лідери своєї індустрії.Позначка Continental (Контіненталь) на шинах давно стала синонімом істинного німецької якості, в той час як сам шинний гігант встиг обрости десятком дочірніх брендів і отримати славу розробника автогуми Номер 1 в Європі.Своє становлення Continental (Контіненталь) вів ще з другої половини 19-століття,нехай на ту пору завідував він не стільки автомобільними шинами,скільки гумою для велосипедів та екіпажів.Виробництво литих шин плавно відходило в минуле,і компанія першою взялася за виготовлення пневматичних конструкцій,якими незабаром стали оснащувати велосипеди та більш габаритний транспорт.

Компанія Continental (Контіненталь) першими представили шину з протекторним малюнком,що сьогодні так активно продовжують модернізувати без винятку всі розробники шин.Саме фахівці Continental (Контіненталь) першими задумалися про шини,яким би був не страшний лід та сніг.Саме завдяки Continental (Контіненталь) були запущені пошуки в напрямку синтетичних каучуків,який став для автошин «матеріалом майбутнього», а в 36-му році мрії стали реальністю і з конвеєра заводу була випущена перша партія шин на штучній гумі. Слідом за технологічним підйомом миттю пішов комерційний успіх.Шини Continental (Контіненталь) стали користуватися попитом в гоночному спорті і приносити перемоги в змаганнях.

Не припиняючи роботу, компанія Continental (Контіненталь) продовжувала впроваджувати інновації,що сприяли поліпшенню ходу автотранспортних засобів.З 50-их років Continental (Контіненталь) стала виробляти безкамерні конструкції,шестидесяті ж ознаменувалися масовим виготовленням радіальних покришок. Одночасно з цим відкривалися нові заводи на території Німеччини,Франції та інших країн західної Європи. До весни шістьдесят сьому був відкритий випробувальний полігон Contidrom, ряд кругових треків,розкинутих на території близько 592 кв.м. Сьогодні Contidrom по праву вважається одним з найкращих і найбільших об'єктів для швидкісних тестів автомобілів та тестувань автошин.

Щорічні заходи, в яких беруть участь новинки шинного ринку і ціла експертна команда оцінювачів - це база для складання рейтингів,на які орієнтується автолюбителі всієї Європи.Тестуються на ньому і моделі самого засновника. Крім того, що продукція Continental (Контіненталь) широко відома вітчизняному покупцеві, щорічно презентації новинки компанії піднімають чимало галасу навколо себе,що зокрема пояснюється щораз унікально-інноваційною розробкою і ретельно продуманою рекламною компанією,що аж ніяк не означає,що за рекламним гаслом не таїться нічого цікавого .

Цікаві новітні технології,впроваджені в такі останні моделі,як літні Continental ContiSportContact 5 та Continental ContiEcoContact 5.Обидві шини річної сезонності, завдяки ряду нововведень в порівнянні з аналогами і більш старшими представниками серій мають виграш в плані екологічності та вмінні «відчувати» дорогу,будь то спортивні маневри ContiSportContact або спокійна впевнена їзда в ContiEcoContact.

Спортивна серія 5-ого покоління легше і чіткіше реагує на кермо, навантаження і регулювання зчеплення при русі в цій гумі балансуються краще колишнього, а комфорт нітрохи не конфліктує з високошвидкісною динамікою.Недарма,в якості первинної шинної комплектації покришками ContiSportContact 5 комплектуються такі спорт-кари,як Mercedes AMG SLS,Audi TT RS або Audi R8.Модель серії «Еко» не настільки різко перетворює автомобіль на гоночний болід,проте основна спрямованість цих шин саме спортивна.Розвиток лінійки вийшло більш економічним, що в перекладі з мудрованих слів про «зниженому опорі коченню» для водія означає цілий ряд переваг,серед яких економія на паливі стоїть не на останньому місці.Новий матеріал,який пішов на виготовлення цих шин,забезпечує гумі тривале життя,а також стійкість до агресивної експлуатації.Для такого стилю їзди створена ця прогресивна та малошумна модель.

Один з останніх зимових сезонів приніс свої поповнення в модельний ряд Continental.Для позашляховиків була розроблена остання варіація на тему шин з шипами - Continental ContiIceContact.Сучасний шип т.зв. «Діамантової» форми міцно сидить в своїх гніздах,гарантуючи надійне зчеплення з льодом протягом кількох зимових сезонів - саме на це розраховували технологи Continental,потужним шипуванням і оптимізованою системою ламелей.

Нова зимова модель шини Continental Winter Contact TS 850 - продовження популярної лінійки Winter Contact TS 800,Winter Contact TS 830. Шини Continental Winter Contact TS 850впевнено перемогли на зимових тестах як самі кращі зимові шини 2012 року.

Нова літня модель шини Continental ContiPremiumContact™ 5 - продовження популярної моделі ContiPremiumContact™ 2. Шини Continental ContiPremiumContact™ 5 впевнено перемогли практично на усіх літніх тестах.

На який би моделі не було зроблено Ваш вибір,будьте впевнені,що в гуміContinental (Контіненталь) неприємних сюрпризів при їзді не виникне. Традиції якості корінням проросли в філософії цього народного бренду.

Фірмовим знаком шини Continental є емблема з зображенням коня,що встає диби.Вона підкреслює приналежність компанії до німецької Нижньої Саксонії.

Купити шини Continental (Контіненталь) ви можете в нашому інтернет магазині за низькими цінами та доставкою по Україні. Відпрака шин по Україні через Ін-Тайм, Нова пошта, Сат.

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16