Ремонт дисків

Рихтування дисків металевих

Рихтування дисків стальних у Львові не є проблема, більша проблема зробити рихтовку якісною, не "розкатавши" диск (посадочні борти стають в два рази тонші). Основна суть нашої рихтовки дисків полягає в тому, що вплив здійснюється виключно на пошкоджену ділянку, залишаючи недоторканою решту поверхні диска, яка не була пошкоджена. Таким чином пошкоджена ділянка як би вдавлюється на своє місце, ніяк не впливаючи на цілісність самого диска. Після того, як поверхня диска буде вирівняна, проводиться контрольний замір і виконується остаточна правка диска. Таким шляхом, за короткий час диск набуває свою колишню форму та зберігає міцність. Також проводимо складні роботи з усуненнями "вісімки" і т.п.

Рихтування дисків литих

Рихтування дисків литих(легкосплавних) - це складний процес, який потребує великого досвіду та навиків працівників. У нас рихтовка литих(титанових) дисків здійснюється на такому ж обладнанні, що й рихтування сталевих дисків способом видавлювання пошкодженої ділянки. Ми не нагріваємо більшість дисків під час рихтовки зберігаючи їхню міцність. При серйозній деформації ми нагріваєм диск до 60°С не спалюючи його. Недосвідчені працівники досить часто дозволяють собі перегрівати деформовані ділянки литого диска, після чого диск стає послаблений. На жаль, дана технологія ремонту литих дисків підвладна тільки досвідченим працівникам, а в складному процесі відновлення можуть виникнути додаткові труднощі, через що і ціна такого ремонту вища від звичайного.

Окремі види ремонту дисків призвести не можна в принципі. Зокрема, забороняється ремонтувати литі диски з тріщинами на спицях та проводити ремонт при деформації посадкової частини диска вашого авто. У нашому СТО кваліфіковані працівники нададуть Вам точну інформацію про необхідність ремонту або заміни дисків, не вводитимуть Вас в оману і не візьмуть зайвих коштів.

Досвід роботи з дисками дозволяє нам усувати пошкодження якісно та в короткий термін!

Зварка литих дисків

Послуга зварювання дисків легкосплавних (титанових) це складний процес, який потребує особливих навиків.

З кожним роком все більше автолюбителів стикаються з проблемами надщерблення диску, тріщини від удару об яму, занос автомобіля об бордюр і т.п. Перше що припадає на думку водія, це потрібно купляти новий диск, але один литий диск купити дуже важко і по ціні не дешево... Краще приїхати до нас на СТО та наші працівники оглянуть диск на місці та проконсультують наскільки складна деформація! Якщо деформація не дуже серйозна, то диск рихтується післь чого заварюється та зачищається, і в кінцевому получається практично ідеальний диск. Якщо відсутня частина диска то ми її наварюємо, зачищаємо та підмалювуєм.

Диски які отримали дуже сильний удар, мають вісімку або після ДТП теж можна зробити, взалежності наскільки диск повело! Коже пошкоджений диск нам потрібно потрібно побачити, і ми по максимуму прикладемо своїх зусиль, щоб диск був рівний та надійний!