Dayton

Шини Dayton

Бренд Dayton належить корпорації Bridgestone. Шини Dayton призначені для легкових автомобілів і забезпечують хороше зчеплення з дорожнім полотном в зимових умовах.Шини Dayton розроблені з використанням останніх технологій Bridgestone і виготовляються на власних заводах Dayton.Шини перевірені електронним контролем якості готової продукції.Підрозділ Dayton Winterforce компанії Bridgestone спеціалізується на виробництві шин для зимової спецтехніки,що красномовно говорить про характеристики його продукції.

Виробничий цех Dayton охоплює США і деякі країни Європи, зокрема Іспанію, Італію і Францію - на тих же заводах випускаються інші марки, що належать Bridgestone. Ось чому знаходячи на боковині покришки мітку Dayton, можна оцінювати даний товар,як якісну продукцію,відповідальність за чию несе найбільший японський виробник шин.

В якості маркування шин Dayton застосовуються літери M + S (Mud and snow - бруд і сніг).Шина відповідає високим вимогам RMA (Rubber Manufacturers Association) і RAC (Rubber Association of Canada) щодо зимових шин і дає впевненість при управлінні автомобілем на снігу.

Особливість шин Dayton - це відмінне гальмування на льоді і снігу та хороше зчеплення з дорогою при будь яких погодніх умовах.

Пропонуємо новинку року 2014 - шини Dayton DW 510 EVO.

У цій категорії немає товарів