Refine search

Інші товари

Kormoran

Шини Kormoran (Корморан)

Компанія Kormoran була заснована в 1994 р. у Варшаві. Компанія спеціалізується на виробництві шин і дисків для автомобілів. Компанія Kormoran Polska Sp.z.o.o. входить до складу відомої у всьому світі фірми Michelin під назвою Michelin Polska Sp. z.o.o. і займає одне з перших місць по асортименту виробів, якості сервісу й обсягу продажів.

Автомобільні шини марки Kormoran випускаються на заводах Michelin в Польщі, Угорщині та Румунії. Присутня на ринку автомобільних коліс більше десятиліття, компанія Kormoran змогла зарекомендувати себе як виробник надійної, висококласної продукції.

Продукція компанії Kormoran - це високоякісні шини для вантажних автомобілів, причепів і автобусів. Компанія спеціалізується на розробці і випуску шин спеціального призначення: шини для передньої осі, шини для задньої осі, шини для ведучої осі та шини для всіх осей. Популярність шин Kormoran базується, в першу чергу, на оптимальному співвідношенні хорошої якості за розумну ціну. Застосування інноваційних технологій, дозволяє досягати використання великого ресурсу в експлуатації.

Будучи дочірньою компанією фірми Michelin, Kormoran компанія дорожить своєю репутацією, тому автошини Kormoran виготовляються тільки з високоякісної сировини, із застосуванням найновіших технологій та дотриманням всіх світових стандартів. Крім того, проводиться безліч різних тестів, перевірок, досліджень, перед тим як запропонувати свою продукцію клієнтам. З року в рік компанія Kormoran неухильно прагне до підвищення якості продукції шинних заводів марки Kormoran, з поглибленою їх спеціалізацією та оптимізацією модельного ряду шин. Не останню роль у підвищенні якості відіграє те, що на підприємствах налагоджені ланцюги поставок сировини та комплектуючих. Інженери та конструктори, а також фахівці всіх рівнів компанії Kormoran Polska Sp.zoo постійно удосконалюються в майстерності і підвищують рівень своєї кваліфікації.

Особливо продукція Kormoran повинна зацікавити власників вантажних автомобілів. Шини марки Kormoran з легкістю витримують будь-які нерівності дороги, тому що відрізняються підвищеною зносостійкістю. Ще однією перевагою вантажних шин Kormoran є їх універсальність. У будь-який сезон року Ви можете використовувати тільки один вид шин, які не потрібно тепер міняти в залежності від погоди. І взимку, і влітку, Ви будете почувати себе за кермом упевнено і комфортно, перепади температури повітря і погані дороги Вам будуть не страшні. Водіння доставить Вам справжнє задоволення, а гарний настрій допоможе уникнути аварій.

Щоб купити шини Kormoran вам потрібно всьоголиш залишити замовлення на сайті або зателефонувати нашим працівникам напряму !

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 10