Refine search

Інші товари

Kleber

Шини Kleber (Клебер)

Французька компанія Kleber, як багато нині відомі виробники шин, починала з виготовлення гумових виробів для потреб широкого роду індустрії. Засноване паном М. Ворком підприємство в період з 1910-ого по середину 40-их в основному займалося оснащенням медичних установ та офісів, і зовсім не відразу перепрофілювалася в виготівника автопокришок, яким його всі сьогодні знають. Поворотним роком, заданий курс на задоволення потреб автоіндустрії, став повоєнний 1945-ий, коли хтось з керівництва компанії першим запропонував ідею випуску пневматичних шин, причому роблячи ставку головним чином на автогонки, у свій час надихнули Kleber на освоєння нової для себе галузі. У самому початку великої справи - однією з перших моделей, розроблених компанією, стали суто спортивні покришки V 10, що принесли популярність бренду Kleber в якості нового дуже перспективного гравця на шинному ринку.

Успішний дебют французької марки в автоспорті на якийсь час зарекомендував шини Kleber, як специфічне авто-«взуття» для екстремального типу їзди, втім, промацавши більш широкий прошарок ринку, де була затребувані класичні шосейні покришки, компанія змінила пріоритети в бік відповідного сегмента водіїв. До початку 50-их технологічна база компанії дозволяла запустити в обіг виробництво новаторських на той момент шин безкамерної герметизації, що стало революцією, відліком нової епохи у всій шиннії галузі. Час економічної незалежності для Kleber скінчився в 1990-их, роках, видними подіями яких став контракт з концерном Renault на ексклюзивне право комплектації автомобілів серії Twingo, але головне - перехід французького розробника в сімейство Michelin, у складі якого він числиться по сей день, перебуваючи в ряду не менш відомих дочірніх брендів концерну-співвітчизника. З деяких пір в технічних рішеннях Kleber робить акцент на пристосованість своїх шин до умов безжального клімату, що безпосередньо відображається на змінах у дизайні кожної нової моделі. З цієї самої причини в нашому регіоні, відомому досить-холодними зимами, останнім часом намітився інтерес до вже добре зарекомендованої на дорогах Європи продукції зимового сезону, як, наприклад, лінійка Krisalp.

Перша шина в серії - Kleber Krisalp HP заклала основу традиціям гарантії надійності, що може відчути водій, який роз'їжджає в цій гумі по засніжених міських дорогах. Характерно всіяний насічками протектор відповідає уявленням про якісну зимову покришку фрикційного типу, вона справляється з кригою без допомоги шипів. Варто сказати, шини вийшли дійсно м'якими, провиною чому - особлива технологія приготування гуми. М'якість шин, як відомо, сприятливо впливає на рух при негативних температурах повітря, адже саме такий погодний режим дотримується в нашому регіоні взимку, тому для автолюбителів з країн СНД модель підходить як найкраще, не твердіючи на морозі. Слідом за цією покришкою на ринок з проміжком у кілька років було випущено ще 3 її модифікації, однією з яких стала створена до зими '09 шина Kleber Krisalp HP2. Знайомого типу фрикційний протектор став ще більш «прорізаним», завдяки чому посилилися тягові якості на льоду і снігу, тому значно збільшилося число зчіпних крайок, які «упиваються» в покриття. Крім рідної для бренду Франції модель виготовляється також на заводі в Польщі - якість від цього нітрохи не змінилась. Серія Krisalp, зокрема яскраво представлена названою розробкою, підтверджує прагнення технологів компанії створити максимально чіпку на льоду покришку без імплантації в протектор такого створюючого зайвий шум елемента, як шипи.

Продовження лінійки знайшло відображення в шинах модифікації Kleber Krisalp HP3. Її протектор має характерний вигляд, що з'явився результатом підбору оптимального малюнка. Незважаючи на хороші відгуки наших співвітчизників, від німецьких експертів авторитетного клубу «ADAC» шина не отримала схвальної рецензії, що, втім, не заважає їй мати попит і добре продаватися на ринку. Охоплюючи два швидкісних індексу (T та H) Krisalp HP3 випускається в двох версіях, відмінних формою блоків. Так, менш швидкісна версія T характеризується більшою округлістю центрального ряду в той час, як потужна версія H має різкі контури і забезпечена додатковим ребром. Завдяки Всенаправлений дії ламелей (це зигзаги в блоках малюнка) досягається найкоротший гальмівний шлях на слизькій дорозі. Але як бути, якщо ожеледь підказує, що рухатися без шипів стає попросту небезпечним? Для водіїв, що віддають перевагу перестрахуватися на цей випадок, в асортименті бренда існує серія Kapnor, яка вже налічує кілька поколінь високоякісної гуми.

За останні кілька років світ побачили моделі HP2 і HP3, різні зовні, але однаково надійні для руху в літній сезон.

2010-ий став першим роком серійного випуску Kleber Dynaxer HP3, моделі, орієнтованої на самий широкий спектр легкових автомобілів, починаючи від малолітражок і кінчаючи класом Gran Turismo. В технічні особливості цієї вже третьої модифікованої серії варто віднести специфічний симетричний малюнок, обрисом та крайками сприяв розширенню контактної плями та надійнішому зчепленню з дорогою. Для кращої керованості інженери підшили всередину конструкції нейлонові прокладки різної щільності, а в цілях підвищення порогу аквапланування (швидкості, при якій на водній товщі колесо повністю втрачає зчеплення) проведені кілька вузьких, але глибоких каналів - вони-то і витісняють дощову воду з-під коліс. Більш ранньою конструкцією цієї серії є добре відома шина Kleber Dynaxer HP2, в народі отримала статус «дощової», тому що за відгуками водіїв найкраще котитися саме по мокрій дорозі. Причину відмінного зчеплення у дощ найвірогідніше варто шукати в жолобках і канавках, вимальовується особливо плутаний дизайн Dynaxer HP2. Чималий внесок у захист від аквапланування тут вносять два широких безперервних канали, оперізуючи протектор - за хвилину часу через них прокачується величезне число літрів води. Беручи в розрахунок демократичні ціни на експортовані шини Kleber, можна з упевненістю стверджувати, що цей бренд міцно зайняв своє місце під сонцем на ринку країн СНД.

Більший відсоток покришок компанії виготовляється в самій Франції, що не може не радувати споживача, ототожнює все європейське з якістю, за яке не шкода віддати гроші.

Купити шини Kleber (Клебер) можна на нашому сайті або зателефонувавши нам напряму!

1 2 3 4 5