Refine search

Falken

Шини Falken (Фалкен)

Зареєстрована торгова марка Falken входить до групи Sumitomo Rubber Industries яка виробляє автомобільні шини Falken, Goodyear, Dunlop.Оформився в 1983 році як повноцінний шинний бренд, Falken(Фалкен) поставивши початковою метою стати лідером в області виробництва швидкісних спортивних шин. Взявши звучні назви и курс на заповненості цієї ринкової ніші, молода німецька компанія, чиє Ім'я гордо перекладається Як «Сокіл», за пару десятків років свого не довгого існування добилися значних висот на шинному ринку що підтверджується значним об'ємом продажів и чималою популярністю у тому числі серед вітчизняних автоаматорів. З першої випущеної моделі, що стали вже історією Falken FK06C, проглядає основний профіль діяльності фірми - агресивний дизайн надовго став концепцією більшості випускалися покришок Falken. Окремі заходи, такі як, наприклад, гонки Нюрбургрінга в 1999 році, зайвий раз свідчать про реальне перевазі спортивної продукції бренду.

Сьогодні ця мережа охоплює широку територію з країн Азії, Америки та Європи, де не перестаючи йде виробництво автогуми найвищого гатунку, виготовленого під суворим контролем основного японського офісу. Продукцію з лейблом Falken можна спостерігати і на колесах міських спорт-карів, і на професійних гоночних автомобілях - факт аж ніяк не означає, що покришки німецького «сокола» призначені тільки для високошвидкісної динаміки, нехай саме вона і є пріоритетною в числі завдань компанії. Крім широкого спортивного ряду, не менше уваги Falken приділяють асортименту менш «екстремальному», стандартним шинам для щоденного вуличного використання в умовах, як підвищеної зимової вологості, так і літньої спеки. Наприклад, до зими 2011-2012 компанія підготувала випуск відразу двох варіантів - на європейську малосніжну і сувору нордичну зиму.

Першою з представлених розробок стала легкова дозволяють монтування Falken HS415 Eurowinter з направленим протектором і конструкцією, розрахованої на швидкості до 190 км / год, друга модель - Falken Ziex FK-452, вдало розвиваючої високошвидкісну серію Ziex FK. За результатами незалежних європейських оцінювачів, що встигли оцінити нові шини на власні очі, вони чудово справляються з підвищеною вогкістю, а крім того не видають шуму при швидкісному русі. Не випадково з деяких пір в концепції Falken значаться слова про «задоволенні від водіння». Найбільш продуктивними для бренду стали 90-ті роки, саме тоді світовий ринок почала підкорювати знаменита серія Ziex. Виробництво серії ведеться і понині, не змінюючи ключової ідеї, колись взятої за основу.

Черговий виток її розвитку - тепло прийняті експертами «Auto Bild» літні шини Falken Ziex ZE-912, що з'явилися блискучим поєднанням асиметричною універсальності і останніх технологій інженерів Sumitomo, що працюють на забезпечення довгої безперервної та надійної роботи шин на протязі кількох літніх сезонів навіть при вельми екстремальної експлуатації - адже, як пам'ятаєте, акцент саме на неї ставить Falken. Крокуючи в ногу з інноваціями, що йдуть до нас з автоспорту, бренд не зраджує традиціям якості, настільки полюбився покупцеві.

1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 10