Refine search

Fulda

Шини Fulda (Фулда)

Шини компанії Fulda(Фулда) розробляються, враховуючи умови руху на мокрих дорогах, як у горах, так і по шосе. Силіка збільшує зчеплення з дорогою, спеціальні канавки, борозенки і кромки зачеплення дозволяють зробити коротким гальмівний шлях. Якісна гума довговічна. Збільшена ширина протектора Фулд і плоский контур автошини Fulda веде до зменшення тиску і збільшує пробіг. Цьому ж сприяє і збільшення глибини протектора шин Fulda. Безперервне центральне ребро знижує опір коченню, що зменшує витрати палива. Поздовжні і радіальні борозенки автошини Fulda перешкоджають акваплануванню. Всі ці характеристики забезпечують безпечну керованість.

Головна компанія знаходиться в Німеччині. А взагалі Fulda(Фулда) випускається на тринадцяти заводах Європи: в Словенії, Польщі, Франції. У всьому світі продається майже 10 мільйонів шин.

Заснована компанія Fulda в 1900 році. Назва її походить від однойменних міста і річки в Німеччині. Якщо в самій Німеччині продається близько 70% шин, якщо вимогливому і в'їдливі німцеві подобаються ці шини, то це вже означає високу якість продукції. Недаремно компанія входить в групу Goodyear. Тут виробляються шини і для іншого транспорту: мотоциклів, вантажівок, тракторів. Любителі автоантікваріата також не обходять стороною компанію, так як автошини для автомобілів ретро - частина її спеціалізації. Більш ніж вікові традиції німецького автомобілебудування в сукупності з новими технологіями дозволили компанії зайняти гідне місце на авторинку Європи. Наш покупець цінує продукцію компанії за надійність, довговічність, маневреність.

1900 - FULDA заснована Густом Бекером і Моріцом Хазенклвером в місті Фулда, в самому серці Німеччини.

1901 - Початок виробництва виробів з гуми

1906 - Початок виробництва шин для велосипедів і мотоциклів, а також шин для автомобілів.

1907 - Автомобільні шини стають головним пріоритетом.

1910 - Виробництво велосипедних шин моделей Fulda Diadem, Fuldas транспорту та Fulda Gebirgsreifen (шини для гірської поверхні).

1915 - Виробництво шини для вантажівок Sembusto.

1919 - Fulda відмовляється від виробництва гумовотехнічних виробів і фокусує тільки на шинах.

1921 - Шини Fulda Riesenkissenreifen (великі напівпневматичні шини) стають лідером серед вантажних шин в Європі

1925 - Розробка шини Fulda Парабель - першої вантажної шини постійного тиску.

1944 - Під час Другої Світової війни заводи Fulda були майже повністю зруйновані. Після кількох повітряних ударів завод у м. Фулда майже повністю зруйнований.

1945 - Відразу після закінчення війни почалися відновлювальні роботи. Зрештою серійне виробництво шин почалося 1-го серпня 1946 року.

1950 - Святкування 50-ї річниці Gummiwerke Fulda

1952 - Fulda впускає перше виробництво зимових автомобільних шин з маркуванням M & S.

1954 - Fulda починає випуск своїх нових шин для мотоциклів: Fulda Rasant.

1955 - Fulda випускає першу безкамерну шину

1959 - Створення оригінального рекламного фільму Fulda.

1960 - Початок виробництва нової автомобільної шини Fulda Diadem. Нова шина Fulda Diadem відрізняється меншим відношенням висоти профілю шини до її ширини і закругленою плечовою зоною.

1961 - Для випробувань вантажних шин Fulda купує обтічний автобус, здатний розвивати швидкість до 140 км / год.

1964 - Fulda стає єдиним виробником шин, котрому довірена комплектація автомобіля Mercedes-Benz 600 Pullman Fulda випускає спеціальні шини для автомобіля Mercedes 600 Pullman. Для стандартної моделі постачаються шини 9,00 H 15 Diadem нейлон 6PR (6 шарів нейлонового корду), а для броньованих моделей масою біля 10 тон пропонуються шини з 10 шарами корду.

1968 - Fulda починає виробництво шин Fulda Спектральний, перших шин з брекером зі скловолокна.

1973 - Fulda починає випуск своїх перших нешипованих зимових шин.

1978 - Fulda починає випуск шин Y2000, перших низькопрофільних шин з поліпшеними характеристиками.

1987 - Fulda починає випускати свої перші позашляхові шини 4х4: Fulda Campo 4x4.

1991 - Fulda представляє шину Fulda Y 3000 - нову спрямовану шину з поліпшеними експлуатаційними характеристиками.

1992 - Випуск першої високошвидкісної зимової шини Fulda Kristall 3000

1993 - Завод Fulda отримує сертифікат якості за стандартом ISO 9002 Сертифікат за стандартом ISO 9002 є міжнародним еталоном абсолютної якості.

1994 - Запуск програми Лазерного контролю дорожньої безпеки Fulda Із запуском програми "Fulda Lasercheck", Fulda запроваджує унікальний інструмент, що дозволяє вимірювати глибину малюнка протектора за допомогою лазерного променя.

1997 - Fulda є спонсором змагань Yukon Quest - найбільш напружених перегонів на собачих упряжках в світі Fulda починає випуск супершвидкісної шини Carat Extremo.

2000 - Компанія Fulda святкує своє 100-річчя.

2003 - Високошвидкісна шина компанії Fulda Carat Attiro перемогла в тестах, що проводяться клубом ADAC (Автомобільний клуб Німеччини) Нові поліпшені шини "Carat Attiro" перемогли на щорічних літніх випробувань, які проводяться Автомобільним клубом Німеччини, ADAC. Клуб ADAC присвоїв шині Carat Attiro титул "Особливо рекомендована".

2004 - Мережа FuldaNet отримала золотий приз PR Німеччини.

2005 - Шина Fulda Carat Exelero випробовується і сертифікується незалежним німецьким інститутом TUV.

1 2 3 4 5 6 7